DataLife na začátku tohoto roku připravil pro své nejproduktivnější poradce významnou novinku, která jim umožní čerpat mnohých výhod.

Možná jste si již na těchto stránkách všimli nenápadného a tajemného odkazu na stránky TOP 100. Společnost DataLife totiž začátkem roku 2013 připravila pro své nejschopnější poradce možnost získat v nově vzniklém klubu roční členství a v jeho rámci využívat mnoha různých výhod, které s sebou přináší.

Hlavní myšlenkou bylo vytvořit klub, který bude pro ty nejúspěšnější spolupracovníky, z řad všech našich poradců, kteří splní podmínky vstupu na základě celoročního produkčního výkonu. Všichni takoví budou moci využívat své roční členství k nejrůznějším exklusivním výhodám jako je například přednostní pozvání pro členy včetně jejich partnerů na různé společenské akce a sportovní utkání od našich obchodních partnerů (v minulosti se jednalo např. o zajištění vstupenek na mistrovství světa v kopané, VIP pozvání na Velkou cenu F1 do Monaka, návštěva divadel a koncertů nejvýznamnějších zpěváků a umělců, pozn. red.),“ uvedl spolumajitel DataLife Václav Kleibl.

Může se tam dostat opravdu každý. Třeba i nováček ve firmě, který tři měsíce po sobě dosáhne vynikajících výsledků, získává možnost stát se členem klubu pro následující rok a využívat tak jeho výhod. „Je to pro mě obrovská satisfakce za můj život, práci, odříkání a snahu. Dokázal jsem sobě i okolí, že za něco stojím. Je to obrovská výzva, která úzce souvisí s motivací. Tohle členství hodně potěší a zvedá sebevědomí,“ s nadšením prohlásil Ing. František Hora, jeden ze spolupracovníků DataLife na pozici reprezentant.

Ti, co už v TOP 100 jsou, se kromě benefitů shodují na jediném. „Každý člen tohoto exklusivního klubu je výjimečný, a proto se vytvářejí pro členy klubu takové podmínky, aby každý své členství bral jako prestižní událost. Je to ocenění, další meta, ale hlavně i zodpovědnost. Kdo se sem jednou dostane, bude tu chtít zůstat,“ dodává oblastní manažerka zastoupení v Náchodě Ing. Slavomíra Suková.
„Na každém setkání s úspěšnými lidmi z DataLife je úžasné to, že všichni patří mezi velice inspirativní lidi, kteří mají vždy dobrou náladu, chtějí na sobě neustále pracovat a hlavně mají radost ze své práce. Nejsou arogantní a nad nikým se nepovyšují. Stojí za to, být v tomto prestižním klubu. Stojí za to, trávit čas ve společnosti těchto lidí. Kdo toto pochopí, má otevřenou cestu ke splnění ne ledajakých osobních i pracovních cílů. Já za svoji osobu přeji všem, kdo to myslíte vážně, brzké shledání na některých akcích pořádaných klubem úspěšných, klubem TOP 100,“ zakončil ředitel oblastního zastoupení ve Znojmě Mgr. Martin Pikolon.

Aktuálně, v roce 2014, čítá TOP 100 šestatřicet členů.

více informací najdete na:
www.top-100.cz