[ Podívejte se na video ]

Příležitost pro realitní makléře: zvýšit si měsíční příjem až o 80.000 Kč

Jako finančně poradenská společnost nabízíme spolupráci realitním makléřům a díky tomu jim můžeme pomoci zvýšit jejich příjem na novou úroveň. S naší unikátní kombinací realitních služeb a finančního poradenství, pojištění, investic a energetických služeb, mohou realitní makléři svým klientům nabídnout komplexní servis a zároveň si zajistit až 80 000 Kč měsíčně navíc i v době, kdy se nemovitosti prodávájí méně. Práci vás naučíme za pomoci naší podpory. S naším online tréninkovým centrem s videi a podcasty, profesionální pomocí a zázemím je to hračka. Navíc můžete získat následné provize z prodeje finančních služeb svým stávajícím klientům a tím si vybudovat svou doživotní rentu.

Rychlá rekapitulace:

  1. Kombinace realitních služeb a finančního poradenství
  2. Zvýšení příjmu až o 80 000 Kč měsíčně
  3. Online tréninkové centrum s videi a podcasty
  4. Profesionální pomoc a zázemí
  5. Možnost získat následné provize a vybudovat si doživotní rentu.
  6. Kariérní růst a možnost vedení vlastních realit

Tady je naše unikátní nabídka: spojení realitních služeb s finančním poradenstvím pro váš větší příjem a jistotu v budoucnosti. Tak neváhejte a napište mi nebo zavolejte a pobavíme se o případné spolupráci buď v mé kanceláři nebo ve virtuální realitě. Těším se na vaše zavolání a rád vás poznám osobně.

Josef Cibula, regionální ředitel DataLife

Kontakt DataLife – Litvínov

Schůzka s finančním poradcem

Osobní údaje poskytnuté prostřednictvím vyplnění a odeslání tohoto formuláře budou zařazeny do evidence a dále zpracovávány. Bližší informace o tomto zpracování naleznete zde.
reCAPTCHA is required.

Josef Cibula
Regionální ředitel

Telefonní číslo:
+420 733 134 337

Adresa kanceláře:
Žižkova 501
436 01 Litvínov