Pavel Bažant2023-08-08T13:55:27+02:00

Pavel Bažant, finanční poradce
DataLife a.s. – Litvínov

O mně

Jmenuji se Pavel Bažant a v oblasti financí se pohybuji již devátým rokem.

Pomohu Vám

Proč právě já, když je kolem spousta dalších poradců? Já se soustředím na podstatné věci! Třeba na to, aby moji klienti neplatili zbytečně za něco, co nepotřebují. Jde mi o dlouhodobou spolupráci a partnerství. Klienta stavím až na 1.místo. Proč do toho tedy nejít se mnou?

Reference

Odborná přednáška na téma Osobní finance
Žáci 4. ročníků oboru ekonomické lyceum a obchodní akademie měli možnost 7. 11. absolvovat odbornou přednášku na téma Osobní finance. Znalosti z tohoto tématu mají žáci z výuky předmětu ekonomika. Přednášející, pan Josef Cibula ze společnosti DataLife jejich teoretické znalosti shrnul a doplnil několika konkrétními příklady. Na otázky přednášejícího žáci aktivně reagovali a prokázali, že se v problematice dobře orientují. Lze předpokládat, že tyty znalosti využijí i v zodpovědném nakládání s finančními prostředky ve svém budoucím životě.

Zuzana Horníková
Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, p. o.

Najít kvalitní hypoteční specialisty není lehké a přitom v našem oboru zcela klíčové! Jsme proto rádi, že našim klientům pomáhají právě prověření profíci z DataLife. Spolupracujeme již přes rok a povedlo se nám zajistit financování několika klientů, k jejich plné spokojenosti. Dokonce i jedno velmi náročné financování pro cizince – což byla skvělá prověrka jejich schopností, kterou zvládli na výbornou. Samozřejmě jejich portfolio služeb je široké, od hypoték, úvěru, pojištění po investice, fyzické zlato aj. DataLife s klidným svědomím doporučujeme a děkujeme za spolupráci vč. té budoucí!

Jan Vajshajtl/realitní makléř společnosti Remax – hodnocení z Facebook stránky DataLife

Finanční poradna

DataLife a.s. – Litvínov

Pomohu vám ve finanční džungli, najít správnou cestu.
DataLife, jsme tu pro vás.

Vyplňte kontaktní formulář

Jste naším klientem / klientkou?

Prohlášení: Osobní údaje poskytnuté prostřednictvím vyplnění a odeslání tohoto formuláře budou zařazeny do evidence a dále zpracovávány. Bližší informace o tomto zpracování naleznete zde. Seznamte se s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Vaše potvrzení *

Pavel Bažant, finanční poradce

Telefonní číslo:
+420 603511267

Adresa kanceláře:
Žižkova 501
436 01 Litvínov

Přejít nahoru