Litvínov – Josef Cibula2024-03-05T12:07:20+01:00

DataLife a.s. – Litvínov

O nás

Cílem našeho týmu finančních specialistů je pomáhat lidem s řešením jejich financí. Chceme pomáhat nejen našim klientům, ale i všem ostatním. Společně podporujeme a sponzorujeme různé dobročinné akce a hledáme cesty, jak podpořit ty, kdo to potřebují nejvíce. Více o našich aktivitách najdete níže.

Náš tým

Josef Cibula
Regionální ředitel
Osobní profil

Věra Konečná
Finanční poradkyně

Pavel Bažant
Finanční poradce
Osobní profil

Ing. Michal Hanuš
Finanční poradce

Zdeněk Scháno
Finanční poradce

Stanislav Bílek
Finanční poradce

Richard Hellmich
Finanční poradce
Osobní profil

Pomáháme

Jako skupina pomáháme lidem nejen s financemi, ale snažíme se zlepšovat jejich životy i jiným způsobem. Spojme síly a pomáhejme společně! Vydejme se spolu hledat další cesty, jak zlepšit život potřebným.

Reference

Odborná přednáška na téma Osobní finance
Žáci 4. ročníků oboru ekonomické lyceum a obchodní akademie měli možnost 7. 11. absolvovat odbornou přednášku na téma Osobní finance. Znalosti z tohoto tématu mají žáci z výuky předmětu ekonomika. Přednášející, pan Josef Cibula ze společnosti DataLife jejich teoretické znalosti shrnul a doplnil několika konkrétními příklady. Na otázky přednášejícího žáci aktivně reagovali a prokázali, že se v problematice dobře orientují. Lze předpokládat, že tyty znalosti využijí i v zodpovědném nakládání s finančními prostředky ve svém budoucím životě.

Zuzana Horníková
Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, p. o.

Najít kvalitní hypoteční specialisty není lehké a přitom v našem oboru zcela klíčové! Jsme proto rádi, že našim klientům pomáhají právě prověření profíci z DataLife. Spolupracujeme již přes rok a povedlo se nám zajistit financování několika klientů, k jejich plné spokojenosti. Dokonce i jedno velmi náročné financování pro cizince – což byla skvělá prověrka jejich schopností, kterou zvládli na výbornou. Samozřejmě jejich portfolio služeb je široké, od hypoték, úvěru, pojištění po investice, fyzické zlato aj. DataLife s klidným svědomím doporučujeme a děkujeme za spolupráci vč. té budoucí!

Jan Vajshajtl/realitní makléř společnosti Remax – hodnocení z Facebook stránky DataLife

Finanční poradna

DataLife a.s. – Litvínov

Naši experti vám ve finanční džungli rádi pomohou najít správnou cestu.
DataLife, jsme tu pro vás.

Vyplňte kontaktní formulář

Jste naším klientem / klientkou?

Prohlášení:
Osobní údaje poskytnuté prostřednictvím vyplnění a odeslání tohoto formuláře budou zařazeny do evidence a dále zpracovávány. Bližší informace o tomto zpracování naleznete zde. Seznamte se s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Vaše potvrzení *

Josef Cibula, Regionální ředitel

Telefonní číslo:
+420 733 134 337

Adresa kanceláře:
Žižkova 501
436 01 Litvínov

Přejít nahoru