Josef Cibula2023-07-17T18:39:25+02:00

Josef Cibula, regionální ředitel
DataLife a.s. – Litvínov

O mně

Jsem člověk, který stál u zrodu naší skupiny finančních poradců. Smyslem mojí práce je vést tento tým ke splnění společných i osobních cílů každého z nás. Dělám vše pro to, abych své kolegy podpořil, pomohl jim a mohl se těšit z jejich úspěchů. Snažím se tím naši skupinu směřovat k prosperitě, ale také k radosti z odvedené práce.

Kromě běžné práce poradce mám také zodpovědnost za rozvoj našeho týmu. Potkávám se tak se zájemci, kteří u nás chtějí pracovat a podílet se na rozšiřování a budování naší skupiny. Zaučuji a trénuji nováčky a vychovávám z nich plnohodnotné poradce.

Pokud se ucházíte o práci u nás, určitě se spolu potkáme nad šálkem dobré kávy.

Pomohu Vám

Pomohu vám začít s podnikáním! Naučím vás, jak maximálně využít svého vlastního potenciálu, ale i potenciálu vašich kolegů. Mnoho úspěšných podnikatelů zkrachovalo jen proto, že se dobře nestarali o své finance. Proto s lidmi řeším hlavně to, jak správně zacházet s penězi – nejen v době, kdy jim chybí, ale hlavně v časech, kdy jich mají dostatek. Svým klientům pomáhám i v oblasti zajištění osob, majetku a odpovědnosti, a řeším s nimi i hypotéky, úvěry, investice, energie a reality.

Bohatství člověka se nehodnotí dle výše jeho výdělků, ale dle jeho úspor.

Reference

Odborná přednáška na téma Osobní finance
Žáci 4. ročníků oboru ekonomické lyceum a obchodní akademie měli možnost 7. 11. absolvovat odbornou přednášku na téma Osobní finance. Znalosti z tohoto tématu mají žáci z výuky předmětu ekonomika. Přednášející, pan Josef Cibula ze společnosti DataLife jejich teoretické znalosti shrnul a doplnil několika konkrétními příklady. Na otázky přednášejícího žáci aktivně reagovali a prokázali, že se v problematice dobře orientují. Lze předpokládat, že tyty znalosti využijí i v zodpovědném nakládání s finančními prostředky ve svém budoucím životě.

Zuzana Horníková
Obchodní akademie a Střední odborná škola zemědělská a ekologická, Žatec, p. o.

Najít kvalitní hypoteční specialisty není lehké a přitom v našem oboru zcela klíčové! Jsme proto rádi, že našim klientům pomáhají právě prověření profíci z DataLife. Spolupracujeme již přes rok a povedlo se nám zajistit financování několika klientů, k jejich plné spokojenosti. Dokonce i jedno velmi náročné financování pro cizince – což byla skvělá prověrka jejich schopností, kterou zvládli na výbornou. Samozřejmě jejich portfolio služeb je široké, od hypoték, úvěru, pojištění po investice, fyzické zlato aj. DataLife s klidným svědomím doporučujeme a děkujeme za spolupráci vč. té budoucí!

Jan Vajshajtl/realitní makléř společnosti Remax – hodnocení z Facebook stránky DataLife

Finanční poradna

DataLife a.s. – Litvínov

Naši experti vám ve finanční džungli rádi pomohou najít správnou cestu.
DataLife, jsme tu pro vás.

Vyplňte kontaktní formulář

Jste naším klientem / klientkou?

Prohlášení:
Osobní údaje poskytnuté prostřednictvím vyplnění a odeslání tohoto formuláře budou zařazeny do evidence a dále zpracovávány. Bližší informace o tomto zpracování naleznete zde. Seznamte se s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Vaše potvrzení *

Josef Cibula, Regionální ředitel

Telefonní číslo:
+420 733 134 337

Adresa kanceláře:
Žižkova 501
436 01 Litvínov

Přejít nahoru