Hypotéka – Cesta k Vašemu vlastnímu bydlení

Hypoteční úvěr – Hypotéka

Díky hypotečním úvěrům si můžeme dovolit nemovitost, na kterou bychom šetřili velmi dlouhou dobu pořídit podstatně dříve. Hypotéku je možné si vzít nejen na byt, dům, pozemek nebo výstavbu, ale i na rekonstrukci nemovitosti, nebo jejích částí.

Jedná se o dlouhodobý účelový úvěr. Dokážeme vytvořit porovnání hypoték nabízených na trhu, aby přesně seděla na míru klienta a jeho požadavkům. Naši poradci přesně vysvětlí veškeré výhody, ale i nevýhody jednotlivých hypoték, objasní, jak se bude vyvíjet v časovém horizontu a jaké možnosti jsou v případě neschopnosti ji splácet.

Výhody spolupráce s námi

Své vlastní bydlení rychle a spolehlivě

Na výběr z více než 13-ti hypoték

Termín a místo schůzky si určíte Vy

Finanční poradce vše zařídí

Konzultace s finančním poradcem je ZDARMA

Ušetříte čas

Aktuální informace

Individuální přístup ke každému klientovi

Hypoteční poradna

Domluvte si schůzku s finančním poradcem

Vyplňte formulář

Hypoteční úvěr

Osobní údaje poskytnuté prostřednictvím vyplnění a odeslání tohoto formuláře budou zařazeny do evidence a dále zpracovávány. Bližší informace o tomto zpracování naleznete zde.
reCAPTCHA is required.

Co říkají naši klienti

Poradce ze společnosti DataLife mi doporučil můj kamarád. Právě jsem řešil financování bytu.Díky němu jsem si uvědomil, že svoje finance musím řešit komplexně. Doporučil mi spoustu věcí, které jsou pro mě velice výhodné. Díky němu jsem si také uvědomil, že zbytečně platím za produkty, které vůbec nepotřebuji. Dnes už také bydlím ve svém bytě, díky hypotéce, kterou mi poradce pomohl vyřídit.

Jiří Kučera, Praha

Úplně náhodou jsem se potkal s Vaším poradcem. Myslel jsem si, že mám přehled o produktech, které jsou na trhu, jak jsem dobře pojištěný a jak skvěle se umím o své peníze sám postarat. Bohužel jsem se mýlil. Poradce mi vysvětlil a ukázal, jak dnes produkty fungují. Celkově jsem ušetřil více než 5000,- Kč. Jsem lépe zajištěn a mohu si dovolit víc spořit na svoji penzi.

Tomáš Baloun, Třebíč

Výhody schůzky s poradcem

Ušetříte čas a peníze

Finanční poradenství Zdarma

Poradce vše zařídí a pomůže Vám

Získáte informace od odborníka

Termín, čas a místo schůzky si určíte Vy

5 důvodů proč DataLife

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími a nejsilnějšími mezinárodními finančními institucemi s kvalitní značkou a vysokým ratingem. Ale ani v těchto společnostech nejsou logicky na vrcholové úrovni veškeré produkty. Proto si jako nezávislý zprostředkovatel vybíráme pouze ty nejlepší, tedy takové, které jsou pro klienty výhodné dlouhodobě. Takové produkty doporučujeme a zařazujeme do naší nabídky.

Jsme ryze česká, nezávislá, profesionální zprostředkovatelská společnost. Pohybujeme se volně po celé šíři trhu a na základě vlastní důkladné analýzy vybíráme pro naše klienty ze široké nabídky finančních institucí jen ty nejlepší produkty.

V otázkách, týkajících se peněz klienti jednoznačně preferují individuální a diskrétní přístup. Bez tohoto principu ani není možné klientovy finanční potřeby plně uspokojit. Věnujeme proto pozornost důkladnému zjištění potřeb našich klientů a připravujeme pro ně nové výhody.

Návrhem řešení a zprostředkováním smluv naše péče o klienta nekončí, ale začíná. Finanční trhy se neustále vyvíjí stejně jako finanční potřeby našich klientů. Proto je pro naše klienty tento pravidelný finanční servis velmi důležitý.

Vždy zvažujeme nejen současnou finanční situaci klienta, ale i budoucí klientovy potřeby v souvislostech s ostatními finančními potřebami, které každého z nás v životě potkávají. Klienti tento komplexní přístup velmi oceňují a nejčastěji s nimi řešíme tyto oblasti.

V oblasti úvěrů spolupracujeme se společností GOLEM FINANCE s.r.o., samostatným zprostředkovatelem registrovaným u ČNB.