Podílové fondy
Vhodné obhospodařování vašich prostředků

Investice do podílových fondů

Investovat do podílových fondů znamená svěřit své prostředky profesionálnímu správci, který je dle stanovených pravidel obhospodařuje a dále zhodnocuje. Jejich hlavní výhodou je jejich velká diverzifikace. To znamená, že nikdy nesázíte na jednu kartu jako například při nákupu jednotlivých akcií. Udržujete si zdravě rozdělené portfolio a i při vkladu nízkých částek máte možnost podílet se na zajímavých investicích. Nezáleží totiž na tom, kolik investujete, ale hlavně na tom, zda dodržíte investiční horizont a udržíte své emoce pod kontrolou.

Mnoho lidí se investicím do fondů vyhýbá ze strachu, že by mohli přijít o své peníze. To je ale velká škoda. I mezi podílovými fondy najdete konzervativní varianty, které vám umožní zúročit vaše prostředky lépe než na běžném účtu, a zároveň se vyhnout zbytečným rizikům. Stejně tak si přijdou na své i odvážnější investoři, kteří si mohou zvolit některou z dynamičtějších možností.

Investice do podílových fondů se může vyplatit, pokud nepropadnete zbytečné panice a při prvním větším poklesu nezačnete vše bezhlavě vybírat. Je důležité si uvědomit, že po většině pádů obvykle zase přichází růst a dynamické investice mohou být v delším časovém horizontu i relativně bezpečné. Takový propad ceny se pak nakonec může stát zajímavou investiční příležitostí. Stačí si správně vybrat své portfolio a nastavit trvalé příkazy.

Láká investování i vás, ale nevíte, odkud začít?
Svěřte se nám a my vám se vším bezplatně pomůžeme.

Proč se vám při řešení investic vyplatí spolupracovat s DataLife:

 • Veškeré naše služby vám poskytneme po celou dobu ZDARMA.

 • Získáte osobního finančního poradce, který vám na základě vašich cílů, přání, priorit a plánů doporučí vhodné podílové fondy pro vás.

 • Na základě posouzení vaší konkrétní situace vám doporučíme vhodnou investiční částku.

 • Provedeme vás celým procesem a společně s vámi připravíme i všechny praktické záležitosti včetně zajištění dokumentace a pomoci s definováním platební instrukce.

 • Pomůžeme vám naplánovat vaše investice tak, abyste i v případě nečekané události měli vždy po ruce dostatek prostředků.

 • Spolupracujeme s řadou spolehlivých produktových partnerů, které vám v případě vašeho zájmu rádi doporučíme.

 • Pomůžeme vám pochopit, jaký typ investora jste, a na základě toho vám doporučíme, jak a kam investovat.

 • Můžeme se potkat osobně i online, termín a místo schůzky si určíte vy.

Zajímají vás investice do podílových fondů, ale váháte, zda se vám vyplatí? Chtěli byste s někým probrat vaši situaci a možnosti?
Obraťte se na nás.

Vyplňte kontaktní formulář

Jste naším klientem / klientkou?

Prohlášení: Osobní údaje poskytnuté prostřednictvím vyplnění a odeslání tohoto formuláře budou zařazeny do evidence a dále zpracovávány. Bližší informace o tomto zpracování naleznete zde. Seznamte se s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Vaše potvrzení *

Výhody schůzky s poradcem

Dnes nás finance doprovázejí téměř při každé životní situaci a nebude tomu jinak ani v budoucnosti. Je sice pravda, že je mnoho věcí, které jsou důležitější než peníze. Ale právě peníze potřebujeme ke splnění našich přání a životních cílů.

 • Ušetřete čas a peníze
 • Finanční poradenství zdarma

 • Poradce vše zařídí a pomůže vám

 • Získáte informace od odborníka

 • Termín, čas a místo schůzky si určíte vy

5 Důvodů proč DataLife

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími a nejsilnějšími mezinárodními finančními institucemi s kvalitní značkou a vysokým ratingem. Ale ani v těchto společnostech nejsou logicky na vrcholové úrovni veškeré produkty. Proto si jako samostatný zprostředkovatel vybíráme pouze ty nejlepší, tedy takové, které jsou pro klienty výhodné dlouhodobě. Takové produkty doporučujeme a zařazujeme do naší nabídky.

Jsme ryze česká profesionální zprostředkovatelská společnost. Pohybujeme se volně po celé šíři trhu a na základě vlastní důkladné analýzy vybíráme pro naše klienty ze široké nabídky finančních institucí jen ty nejlepší produkty.

V otázkách, týkajících se peněz klienti jednoznačně preferují individuální a diskrétní přístup. Bez tohoto principu ani není možné klientovy finanční potřeby plně uspokojit. Věnujeme proto pozornost důkladnému zjištění potřeb našich klientů a připravujeme pro ně nové výhody.

Návrhem řešení a zprostředkováním smluv naše péče o klienta nekončí, ale začíná. Finanční trhy se neustále vyvíjí stejně jako finanční potřeby našich klientů. Proto je pro naše klienty tento pravidelný finanční servis velmi důležitý.

Vždy zvažujeme nejen současnou finanční situaci klienta, ale i budoucí klientovy potřeby v souvislostech s ostatními finančními potřebami, které každého z nás v životě potkávají. Klienti tento komplexní přístup velmi oceňují a nejčastěji s nimi řešíme tyto oblasti.