1.000.000 Kč a více je roční příjem zkušeného finančního poradce.
Zvládnete to také? Udělejte si test

Vyplňte kontaktní dotazník.

Vyplnit online test

Připojte se k DataLife
Otevíráme dveře novým kolegyním a kolegům
na pozice finanční poradce a manažer

Přes MILION korun ročně mají u nás zkušení poradci a manažeři

Představte si život, kde je roční příjem přes milion korun normou, nikoli výjimkou. U nás v DataLife se tento sen stává skutečností již od roku 2005. Připojte se k elitnímu týmu finančních expertů a začněte psát svůj příběh úspěchu.

Obavy? To není nic neobvyklého!

„Neumím to,“ nebo „Kde budu hledat klienty?“ – zní to povědomě? Zapomeňte na tyto pochybnosti. My vám poskytneme vše potřebné pro váš růst a úspěch.

Klienti? Ti už na vás čekají!

Nové kolegyně a kolegové nemusí hledat klienty – dostanou přidělené naše stávající klienty. Pracujte s lidmi, kteří nám již důvěřují. U nás se soustředíte na to, co je důležité – budování vztahů a poskytování prvotřídních finančních služeb.

Staňte se součástí našeho úspěšného týmu

Pomozte nám poskytovat prvotřídní finanční poradenství více než 150.000 klientům. Přidejte se k našemu týmu jako manažer nebo finanční poradce a objevte, jak může být vaše profesní dráha odměňující.

Neustálý rozvoj a podpora

U nás nejste nikdy sami. Pro naše nové kolegy máme připravené rozsáhlé vzdělávací programy a neustálou podporu, které vám pomohou dosáhnout úspěchu.

Jste připraveni napsat svou vlastní úspěšnou kapitolu?

Nenechávejte svůj potenciál ladem. Připojte se k DataLife a začněte budovat svou kariéru v prostředí, které vám nabízí nejen finanční jistotu, ale i profesionální uznání. Objete svět finančního poradenství s námi!

Reference

Ve společností Datalife mi velmi vyhovuje její přístup ke klientům i spolupracovníkům, který se značně liší od toho, s čím jsem se setkával předtím. Cením si rodinné atmosféry a přátelského postoje kolegů i nadřízených. Při práci pociťuji jejich zájem a vím, že se na ně mohu s čímkoliv obrátit. Nikdo mě nenutí uzavírat obchod za každou cenu, naopak se zde klade velký důraz na to, aby klient nikdy nebyl poškozen. Líbí se mi, že se zákazníky mohu svobodně pracovat tak, aby jim to přinášelo opravdový prospěch. Z mé denní rutiny se zcela vytratil dril a nucená uniformita. Pracuji v příjemném prostředí s fajn lidmi a vím, že když nastane nějaký problém, v týmu se navzájem podržíme. Mám skvělého oblastního ředitele, který mi pomůže, když potřebuji. Můj regionální ředitel je také prima chlap, na kterého se můžu vždy s čímkoliv obrátit. Přestože DataLife patří mezi menší a mladší společnosti, jsem přesvědčen, že si své pevné místo na trhu již obhájila a bude se těšit čím dál většímu zájmu spokojených klientů.

Pavel B. – Finanční poradce

Zaujala vás naše nabídka?
Máte nějaké dotazy nebo se chcete rovnou přihlásit?
Zavolejte nám na telefonní číslo:
800 50 51 57
(Voláte Zdarma)

nebo vyplňte a odešlete formulář

Vyplňte kontaktní formulář

Prohlášení:
Osobní údaje poskytnuté prostřednictvím vyplnění a odeslání tohoto formuláře budou zařazeny do evidence a dále zpracovávány. Bližší informace o tomto zpracování naleznete zde. Seznamte se s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Vaše potvrzení *
Váš souhlas

Pokud vyjádříte souhlas, ponecháme si Vaše identifikační a kontaktní údaje a další informace, které jste nám poskytl/a prostřednictvím webového formuláře a/nebo životopisu a/nebo motivačního dopisu, či jakkoliv jinak během našeho rozhodování o navázání spolupráce s Vámi i po konečném rozhodnutí.

Václav Kleibl
Předseda představenstva
společnosti DataLife a.s.