Zajistěte se na penzi a užijte si podzim života na plno

Máte představu jaký budete dostávat důchod? A víte, kolik by Vám stačilo peněz, abyste v důchodu mohli být ještě aktivní, cestovat a užívat si svých koníčků? V naší důchodové kalkulačce si můžete vypočítat předpokládaný důchod a zjistíte také, kolik byste si měli spořit, abyste si žili tak, jako do teď nebo lépe.

Spousta lidí si nedokáže představit, co bude „až budou v důchodu“. Když ale posléze zjistí, jaká výše důchodu je čeká, z pravidla už je pozdě. Věková hranice odchodu do důchodu, se neustále posunuje dál a „klidné stáří“ si mnozí nebudou moci dovolit, protože se spoléhali pouze na stát.

Důchodová reforma sice doplňkové penzijní spoření od roku 2013 zpřísňuje, ale stále se jedná o velice výhodný dlouhodobý produkt, který při správném nastavení dokáže zajistit dostatek finančních prostředků ke klidnému, popřípadě dřívějšímu odchodu do penze.

Výhodou doplňkového penzijního spoření je, že důchod můžete začít čerpat ještě dříve než půjdete do penze. Např. si uzavřete doplňkové penzijní spoření, do důchodu půjdete v 65 letech, ale od 60 let již můžete čerpat důchod z Vámi naspořených peněz včetně státní podpory, která činí až 230,- Kč ročně. A nejenže si sami vybíráte investiční strategii, ale můžete také uplatnit ročně odečet až 12 000,- Kč z daňového základu.

Je možné sjednat 3 druhy penze:

  • starobní penze – sjednává se vždy, podmínkou pro její získání je nutnost spoření po dobu minimálně 60 měsíců
  • invalidní penze – minimální délka spoření je 36 měsíců a zároveň přiznání plného invalidního důchodu ze strany státu
  • pozůstalostní penze – vzniká v případě smrti účastníka a minimální délka spoření je 36 měsíců

Domluvte si schůzku s finančním poradcem

Vyplňte formulář

Doplňkové penzijní spoření

Osobní údaje poskytnuté prostřednictvím vyplnění a odeslání tohoto formuláře budou zařazeny do evidence a dále zpracovávány. Bližší informace o tomto zpracování naleznete zde.
reCAPTCHA is required.

Co říkají naši klienti

Poradce ze společnosti DataLife mi doporučil můj kamarád. Právě jsem řešil financování bytu.Díky němu jsem si uvědomil, že svoje finance musím řešit komplexně. Doporučil mi spoustu věcí, které jsou pro mě velice výhodné. Díky němu jsem si také uvědomil, že zbytečně platím za produkty, které vůbec nepotřebuji. Dnes už také bydlím ve svém bytě, díky hypotéce, kterou mi poradce pomohl vyřídit.

Jiří Kučera, Praha

Úplně náhodou jsem se potkal s Vaším poradcem. Myslel jsem si, že mám přehled o produktech, které jsou na trhu, jak jsem dobře pojištěný a jak skvěle se umím o své peníze sám postarat. Bohužel jsem se mýlil. Poradce mi vysvětlil a ukázal, jak dnes produkty fungují. Celkově jsem ušetřil více než 5000,- Kč. Jsem lépe zajištěn a mohu si dovolit víc spořit na svoji penzi.

Tomáš Baloun, Třebíč

Výhody schůzky s poradcem

Ušetříte čas a peníze

Finanční poradenství Zdarma

Poradce vše zařídí a pomůže Vám

Získáte informace od odborníka

Termín, čas a místo schůzky si určíte Vy

5 důvodů proč DataLife

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími a nejsilnějšími mezinárodními finančními institucemi s kvalitní značkou a vysokým ratingem. Ale ani v těchto společnostech nejsou logicky na vrcholové úrovni veškeré produkty. Proto si jako samostatný zprostředkovatel vybíráme pouze ty nejlepší, tedy takové, které jsou pro klienty výhodné dlouhodobě. Takové produkty doporučujeme a zařazujeme do naší nabídky.

Jsme ryze česká profesionální zprostředkovatelská společnost. Pohybujeme se volně po celé šíři trhu a na základě vlastní důkladné analýzy vybíráme pro naše klienty ze široké nabídky finančních institucí jen ty nejlepší produkty.

V otázkách, týkajících se peněz klienti jednoznačně preferují individuální a diskrétní přístup. Bez tohoto principu ani není možné klientovy finanční potřeby plně uspokojit. Věnujeme proto pozornost důkladnému zjištění potřeb našich klientů a připravujeme pro ně nové výhody.

Návrhem řešení a zprostředkováním smluv naše péče o klienta nekončí, ale začíná. Finanční trhy se neustále vyvíjí stejně jako finanční potřeby našich klientů. Proto je pro naše klienty tento pravidelný finanční servis velmi důležitý.

Vždy zvažujeme nejen současnou finanční situaci klienta, ale i budoucí klientovy potřeby v souvislostech s ostatními finančními potřebami, které každého z nás v životě potkávají. Klienti tento komplexní přístup velmi oceňují a nejčastěji s nimi řešíme tyto oblasti.