Co říkají naši klienti – vybrané reference

Jsem rád, že se o mé finance stará poradce, který své práci rozumí a je se mnou v pravidelném kontaktu. Můj poradce mi na začátku naší spolupráce vysvětlil co mi do budoucna spolupráce může přinést, zjistil moje potřeby a finanční možnosti, podle kterých zpracoval několik návrhů. Ukázal mi jaké možnosti nabízí trh jak v zajištění úrazu, tak ve zhodnocení financí a potom jsme vybrali nejvhodnější řešení.

Adam Havlík, HC Orli Znojmo

Dobrý den, vážený pane Horo,
rádi bychom Vám poděkovali za kladné vyřízení našeho úvěru. I když se objevily menší nedostatky, které se týkaly banky, tak Vy a Vaše kolegyně paní Urbanová jste velice rychle reagovali a nakonec vše dopadlo dobře. Ještě bych chtěla zmínit a poděkovat paní Urbanové za skvělý profesionální a lidský přístup. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vás, jsme nadmíru spokojeni. Jste odborníci na svém místě a firma DataLife na Vás může být právem pyšná.

M. Rybková

Nedávno nám zavolal poradce ze společnosti DataLife, s tím, že nám pomůže ušetřit naše peníze. Ze začátku jsem byla trochu nedůvěřivá, ale poradce byl skvělý profesionál. Brzy nás přesvědčil o tom, že svojí práci dobře rozumí. Máme v rodině dvě auta a celková úspora na povinném ručení byla více než 4000,- Kč.Byli jsme překvapení a Vašeho kolegu vřele doporučujeme našim známým.

Alena Veselá, Ústí nad Labem

Společnost DataLife mohu jen doporučit. Můj syn utrpěl v zimě na snowboardu úraz. Měl zlomené zápěstí. Naštěstí nás dva měsíce před tímto úrazem navštívil poradce z DataLife a udělal nám opravdový pořádek v našich smlouvách. Zjistili jsme, že syn, který se rád věnuje adrenalinové zábavě nemá žádné zajištění pro případ úrazu. A to jsme si mysleli, jak jsme dobře pojištěni…. „ A jak to dopadlo? Syn už je zcela zdravý a za pojistné plnění v hodnotě 65000,- Kč jsme strávili úžasnou dovolenou v Řecku.

Milena Křivánková, Hrušovany nad Jevišovkou

Ráda bych poděkovala za pracovní nasazení panu Petru Michalovi z Kladna. Bylo velmi příjemné s ním jednat, je vidět jeho nadšení a snaha pomoci. Smlouvy mi sjednal rychle, dle mých potřeb. Proto jsem se na něj obrátila znovu i s pojištěním automobilu. Vše bylo perfektní, mohu jeho i jeho služby jen doporučit.

Tína Hamouzová, z Facebook stránky

Tento týden jsem uzavírala pojištění s panem Petrem Michalem. Velmi mě potěšil spolehlivostí a svým nadšením.. Doufám, že vše bude tak, jak říkal, že u firmy Data Life zůstane a já budu mít konečně důvěryhodného a spolehlivého poradce. Díky pane Michale…

Radka Haismanová, z Facebook stránky

Musím říct že nebýt Datalife byla jsem v pěkným průšvihu. Vykradli mě a řešila jsem pojistky ještě před 5 měsíci s Českou pojišťovnou tu už nikdy více, jsou to darebáci a zločinci. A dostala jsem od jedné paní typ na finančního/pojišťovacího poradce paní Marii Mikešovou, a musím říct že je super, pomohla mi z nejhoršího a navíc už jsem pojistku využila. Všem doporučuji, takových lidí více, umí poradit, doporučit člověk na správném místě, nemusím se bát, vím že když bude potřeba pomoc a poradit zavolám nebo napíšu paní Marii Mikešové. U mě má velkou 1**. Nemusím se již o nic starat. Českou Pojišťovnou už nikdy více.

Karla Mráčková, z Facebook stránky

Dobrý den, o víkendu nás navštívil zástupce vaší firmy Datalife paní Jana Šťávová . Byla jsme s vaší kolegyní velice spokojeni byla příjemná , slušná , obětavá . Vše nám trpělivě vysvětlila a popsala jak na tom jsme s riziky pojištění a posléze nám navrhla jiné úspěšné řešení v životním pojištění , zkrátka super jednání . Škoda že takovýchto lidí není více . Ještě jsme se s takovýmto přístupem a jednání tady na západě Čech nesetkali. Děkujeme Šmat

Michal Šmat, Chlumčany

Víte kdo dělá nejlepší úrazovky? Blanka Voplakalová z jabloneckého Datalife. Děkujeme Blanko

Aleš Cholenský, z Facebook stránky

Děkuji Martinovi Lennerovi za dnešní jednání.Vše super,veliká spokojenost jako vždy.Ještě jednou díky Martine.

Ivona Herzová, z Facebook stránky

Dobrý den, v pondělí jsme po víkendu zjistili havarii na bytě, dnes je čtvrtek a pojistná událost je uzavřena s pro nás naprosto adekvátním plněním. Tímto bych rád poděkoval paní Tereze Oborníkové za doporučeni produktu a jeho kombinaci ušitou na míru.

pan Petr, z Facebook stránky

Děkuji Helence JEŘÁBKOVÉ, KTERÁ PRACUJE ve Vaší společnosti. Obětavě přijela 200 km. zkontrolovala, dovyplnila veškeré podklady pro pojistnou událost.

Štěpánka Fišerová, z Facebook stránky

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Kateřině Libosvárové za její ochotu a pomoc při řešení a kontrole pojistných smluv. Vše proběhlo bez problémů, rychle, v klidu a pohodě. Víc takových zaměstnanců. Díky.

Pavla Denková, z Facebook stránky

Tímto bych ráda poděkovala paní Aleně Křičkové, které jako jedné z mála finančních poradců jde o zájmy klientů. Zachránila jste mé úspory a za to Vám patří mé velké díky. Přeji mnoho úspěchů v další činnosti.

Marcela Oškrdová, z Facebook stránky

Dobrý den,chtěla bych tímto způsobem poděkovat za velkou ochotu a pracovní nasazeni poradkyni paní Aleně Kříčkové z Litoměřic,je velmi milá a její vystupování je profesionální. Moc Vám děkuji za vše.

Marie Fialová Říčková, z Facebook stránky

Tímto bych chtěla poděkovat za profesionální a kladný přístup panu Šafránkovi při sjednání finanční a poradenské služby. Firma by měla mít více takových to zaměstnanců, kteří jsou opravdu na svém místě. Mohu vřele jen doporučit a mnohokrát děkuji za provedenou práci, strávený čas a vyřešení problémů. Přeji mnoho pracovních úspěchů a těším se na další možnou spolupráci.

Gábina Mocková, z Facebook stránky

Vážená společnosti touto cestou bych chtěla poděkovat paní Blance Voplakalové za pomoc , služby a rady které mi poskytuje je to velice spolehlivý a zkušený člověk který mi radí a pomáhá a jsem jí již za hodně vděčná. Přeji jí hodně spokojených klientů jako jsem já a všem jí vřele doporučuji. A Firmě přeji pouze takové pracovníky jako je právě paní Blanka Voplakalová. Moc děkuji a jsem ráda že jsem Vás poznala. Hodně skvělých výsledků do další práce.

Radka Hudská

Touto cestou bychom celá rodina rádi poděkovali panu Pavlu Sedlákovi za úžasné jednání a obrovskou pomoc s našimi pojistkami a celkově za finanční pomoc. Je to člověk na pravém místě a rozumí tomu co dělá. Moc děkujeme.

Veronika Kohák Nováková, Reference z Facebook stránky

Touto cestou bychom celá rodina rádi poděkovali panu Pavlu Sedlákovi za úžasné jednání a obrovskou pomoc s našimi pojistkami a celkově za finanční pomoc. Je to člověk na pravém místě a rozumí tomu co dělá. Moc děkujeme.

Veronika Kohák Nováková, Reference z Facebook stránky

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat a zároveň vyzdvihnout práci Vašeho zaměstnance Jiřího Moravce z Kolína. Je to hrozně moc milý, sympatický a ochotný pán, kterému patří velké dík. Nejen ze vše zařídil ohledně financování naší hypotéky, ale zařídil i vše okolo ( účet, pojištění atd. ). S jeho prací a profesionálním jednáním jsme velice nad míru spokojeni a mohu říci, ze v žádném případě nelitujeme ani minuty kdy jsme se rozhodli právě pro něho. Právě on pro nás vybral nejvhodnější variantu, která nám vyhovuje a jsme s ni spokojeni. Kdykoli jsme mu zavolali a chtěli s něčím pomoct, neváhal a vždy tu byl pro nás. Mnohokrát děkujeme a kdyby jsme v budoucnu cokoliv potřebovali obrátíme se právě na pana Moravce, kterého doporučíme i svým známým a kolegům.

Žaneta Kolínská, Kolín

Moc jsem spokojená s paní Alenou Křičkovou, vždy mi vše vysvětlí a věnuje mi mnoho času. Jsem ráda, že je mojí poradkyní a mohu se na ní kdykoliv obrátit. Má velice příjemné vystupování a jednání. Velké díky patří jí.

Zuzka Horáková Olšáková, Hodnocení z Facebook stránky

Tímto bych chtěla poděkovat za profesionální a kladný přístup paní Blance Voplakalové při sjednání finanční a poradenské služby. Firma by měla mít více takových to zaměstnanců, kteří jsou opravdu na svém místě. Mohu vřele jen doporučit a mnohokrát děkuji za provedenou práci, strávený čas a vyřešení problémů. Její práce by měla by za vzor všem ostatním kolegům. Přístup, ochota, trpělivost, reprezentativní vystupování a rychlé vyřízení je na výborné úrovni. Přeji mnoho pracovních úspěchů a těším se na další možnou spolupráci. Věřím, že byť jen toto písemné poděkování bude ze strany vedení oceněno.

Gábina Mocková, Hodnocení z Facebook stránky

Každý má své obavy až fóbie. Já strašně nerad chodím na úřady jednat s jejich zaměstnanci. Mám z toho hrůzu a odkládám to do nekonečna. Těchto obav mne jednoznačně zbavil p . František Hora zaměstnanec DataLife. Vše mi i mé přítelkyni vysvětlil tak, že jsme si nepřipadali jako hlupáci, kteří pouze přibývají a říkají ano, ano. Naopak! Vysvětlil s empatií a polopatě. Dokonce mě doprovodil na úřad a vybavil změnu povinného ručení. S přítelkyní jsme se stali klienty a to velmi spokojenými vašeho DataLife. Můžeme p.Horovi kdykoliv zavolat a on je velice ochotný. A hlavně znovu zopakuje již vyřčené, poradí a zařídí. Jsme nadmíru spokojeni a moc mu děkujeme za všechnu ochotu a pomoc. Alena Kučerová, Jiří Bohuněk a František Bohuněk . 😉 🙂

Aluš Kučerová, Hodnocení z Facebook stránky

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Pavlu Sedlákovi za sjednání pojištění. Vše nám pečlivě a ochotně vysvětlil. Můžeme s manželem jen vřele doporučit.

Monika Poulová, Hodnocení z Facebook stránky

Dobrý den, velmi bychom chtěli poděkovat paní Zdeňce Vodičkové za její velmi profesionální přístup. Prošla s námi předcházející smlouvy, nabídla nám i jiná řešení, např. jak pojistit sebe i naše děti + rodinný dům s domáctností, dále důchodovou problematiku, investiční spoření, pojištění auta atd… Moc a moc jí děkujeme a přejeme vaší společnosti takové kvalitní pracovníky jako je paní Vodičková 🙂

Jana Kubešová, Hodnocení z Facebook stránky

Dobrý den,chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší skvělé poradkyni paní Martině Šťastné za vše co pro nás udělala a dělá.Je to člověk na pravém místě zkušená,spolehlivá..Moc děkuji Opatová Renata spokojený klient.

Renatka Opatova, Hodnocení z Facebook stránky

Děkuji Pavlíně Kotasová za zpracování nabídky a za rychlé a kvalitní sjednání smlouvy povinného ručení…..Doporučuji

Jakub Bláha, Hodnocení z Facebook stránky

Dobrý den! Chtěla bych tady poděkovat Datalife a zejména reprezentantce paní M. Šťastné za úsporu a radu nejen s životními pojistkami, ale i s povinným ručením. Společně jsme vybraly skvělé produkty za rozumné ceny. Opravdu moc děkuji!!!

Jana Tkacz, Hodnocení z Facebook stránky

Dobrý den,chtěli bychom touto cestou poděkovat panu ing.Františku Horovi,který nám sestavil kompletní finančni plán.S výsledky jsme maximálně spokojeni,dokázal nám ušetřit spoustu peněz, při zachvání veškeré požadované jistoty.Velmi oceňujeme jeho osobní přístup a vlastní iniciativu.Všem můžeme vřele doporučit minimálně schůzku a rozhovor,každý nemůže být odborník na všechno a je dobré mít tak důležitou věc jako je finanční plánování,někoho,kdo problematice dokonale rozumí a v koho vy můžete mít plnou důvěru.

Vašek Rybka, Hodnocení z Facebook stránky

Dobrý den, ráda bych pochválila pani Stáňu Peškovou, která byla ochotna projít s námi naše smlouvy a podat nám informace k těmto smlouvám. Zároveň smlouvy, které jsme považovali za nevyhovující pomohla vypovědět. Také si Vážím toho, že smlouvu, ktera je pro nás výhodná, za každou cenu nechtěla rušit a nahradit ji novou. Zároveň navrhla pojištění, které více vyhovuje našim požadavkům.

Naďa Musílková, Hodnocení z Facebook stránky

Dobrý den, chválím paní Hanzalovou, je velmi šikovná. Mohu doporučit.

Pavla Michalčíková, Hodnocení z Facebook stránky

Chtěla bych poděkovat finančnímu poradci Martin Škoda za profesionální přístup, je velice ochotný a vstřícný, doporučuji a děkují.

Markéta Mikšovská, Reference z Facebook stránky

Dobrý den,chtěl bych poděkovat Vaší zaměstnankyni,paní Martině Fasnerové za velmi vstřícnou pomoc celé mé rodině a za veškeré informace a smlouvy, kde zajistila rodinu jak, životních, úrazových i neživotních pojištění, Po několika měsících jsem měl úraz a pojišťovna mi vyplatila pojistnou částku, která mojí rodině pomohla, protože kdybych měl mít ty staré pojistky nedostal bych nic. Tak velice děkuji a přeji hodně takových poctivých a šikovných zaměstnanců.

Jiří Petrželka

Touto cestou bychom chtěli poděkovat za profesionální přístup panu Zdeňkovi Popílkovi, v případě řešení otázek ohledně našich pojistných smluv a investic. Doporučujeme. Novákovi

Leoš Novák, Reference z Facebook stránky

Chtěla bych tímto poděkovat Terezce Ulrichové, za ochotu a za to že nám pomohla předělat vše co bylo nutné, za moc velké pochopení a také že pokud mi není něco hned na poprvé srozumitelné , ochotně vše vyloží znovu. Také prima nastavila pojistky , což je dnes velmi těžké dosáhnout pokud tomu člověk nerozumí, a nedělá v tom. S ochotou předělala i pojištění vozu s havarijním pojištěním , je to sluníčko. Hlavně jsme stále v kontaktu což jsem doposud nezažila. Tímto ji za vše děkuji.

Štěpánka Šálková, Reference z Facebook stránky

Dobrý večer, touto cestou bych chtěl poděkovat panu Danielovi Dlouhému za profesionální jednání a spolupráci . Ještě jsme se s mou přítelkyní nesetkali s takovým profesionálním jednáním a přístupem jako u pana Dlouhého a velice si vážíme jeho osoby. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci. S pozdravem

Jančovič Milan, Reference z Facebook stránky

Hezký večer, ve zkratce řečeno, spolupráce s Vámi je na vysoké úrovni, především budu jmenovat Terezu Ulrichovou, která mi vyřídila veškeré mé pojistky. Tímto bych ji ráda veřejně udělila velkou pochvalu!

Jana Coňková, Reference z Facebook stránky

Martin Škoda, nejlepší finančník na sever od Prahy, autopark je v lati jak nikdy a firemní finance taky. Děkujeme Autoškola Hacko

Ondřej Hacko, Reference z Facebook stránky

Lída Polívková – tuto slečnu jsem od první návštěvy obdivovala. Když k nám totiž poprvé přišla a zeptala se zda máme nějakou pojistku, řekla jsem jí že ani sama nevím co vše máme a co ne a předala jsem jí do rukou celou krabici s podklady. Jen se na mne usmála a za pár dní nato mi volala zda se může stavit.Čekala jsem cokoliv,ale to že bude mít vše srovnané a bude vědět co je již aktuální a co ne a rovnou mi přinesla i nabídky co by bylo pro mne a mojí rodinu výhodné. K dnešnímu dni máme u ní sjednané pojistky a vím ,že když budu mít jakýkoliv problém či dotaz mohu se na ní kdykoliv obrátit.Veliká spokojenost opravdu bych mohla tuto slečnu jen doporučit dále.

Marcela Bezděková, Reference z Facebook stránky

Dobrý večer chtěla bych poděkovat panu Danielovi Dlouhému. Je spolehlivý,přátelsky a ze vším bez problému poradí a pomůže. S pozdravem

Irena Presslová, Reference z Facebook stránky

Dobrý den v lonském roce mě oslovil váš poradce Jiří Hrubec který mě uzavřel nové pojistky k mé spokojenosti jsem koukala co se dá ušetřit za stejné podmínky peněz. S panem Hrubcem jsem velice spokojená ma velice slušné vystupování nebylo by na škodu kdyby takových poradců bylo víc. S pozdravem

Radka Křížová, Reference z Facebook stránky

Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval svému finančnímu poradci Viliamu Ulrychovi ze Dvora Králové nad Labem za výborné služby. Kdykoliv se na něj obrátím, dokáže mi s čímkoliv poradit a zařídit v můj prospěch a to bezodkladně. Pakliže se nemohu dostavit k němu do kanceláře, přijede ke mě domů. Ušetřil mi peníze za pojištění, našel pojištění přesně na míru a poradil mi jak skvěle investovat mé peníze.

Ondřej Klevcov, Reference z Facebook stránky

Dobrý den, ráda bych touto cestou pochválila celou společnost DataLife za to, jak dobře se stará o své klienty a jak jim pomáhá s finančním zajištěním svých rodin. Jste profesionálové a perfektně školíte své pracovníky. Díky!

Petra Švadlenová, Reference z Facebook stránky

Děkuji p.Jiřímu Novému za příjemnou spolupráci, skvělou informovanost a srdečné jednání při zařizování nové pojistné smlouvy.

Ája Köhlerová, Reference z Facebook stránky

Dobrý večer,chtěla bych poděkovat Janě Kunertové,za doporučení pojištění a též za včasné a nekomplikované vyřízení pojistné události…

Barbora Křápová, Reference z Facebook stránky

Dobrý večer,chtěla bych poděkovat Janě Kunertové,za doporučení pojištění a též za včasné a nekomplikované vyřízení pojistné události…

Barbora Křápová, Reference z Facebook stránky

Naprostá spokojenost s p.Viliamem Ulrychem pomohl mě s veškerým pojištěním.

Tomáš Drinka, Reference z Facebook stránky

Chtěla bych poděkovat panu Martinu Kozákovi za ochotu a pomoc při uzavírání pojistek. Je vstřícný, poradí a zařídí. Jsem velmi spokojena.

Gábina Noskov, Reference z Facebook stránky

Děkuji Miladě Hrdé, pobočka Znojmo, za lidský a vstřícný přístup. Je měi manželovi k dispozici, umí poradit a pomoci při vyřizování záležitostí okolo pojištění, hledá spolu s námi možná řešení a vhodné varianty.Pomohla nám s vyřízením pojistek, dostali jsme servis ve formě pečlivéhovysvětlení informací a srovnání nabídek a velmi děkujeme za pomoc s vyřízením pojistného plnění za poškozené domácí spotřebiče. Ráda bych doporučila ostatním.

Léňa Fuksová, Reference z Facebook stránky

Ráda bych touto cestou poděkovala našemu super finančnímu poradci Viliamovi Ulrichovi ze Dvora Králové nad Labem, mohu se na měj kdykoliv obrátit a vždy nám pomůže, nebo najde pro nás to nejlepší řešení, jsme s nim naprosto spokojeni.

Monika Šmídová, Reference z Facebook stránky

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za pomoc jednoho Vašeho pracovníka pana Martina Homolky, který mi nejen dal do pořádku všechny moje smlouvy, ale i navíc ochotně vypracoval vynikající strategický plán dalšího postupu:-)) Je to velmi sympatický, ambiciózní mladý muž, který mi step by step vysvětlil celý princip fungování Vaší společnosti , a dovolil mi tak nahlédnout po pokličku veškeré agendy laikovi jako jsem já. Velmi ochotně a trpělivě mi vysvětlil, proč takto ano a takto ne. Je maximálně časově flexibilní a určitě bych ho vřele doporučila všem,kdo mají nebo měli takové problémy jako já. Čas s ním určitě nebyla žádná ztráta, spíše naopak. A tak bych mohla pokračovat dál…………. takže shrnuto a podtrženo, without doubt he is the right man on the right place :-)) Kéž by takových mladých poradců bylo více:-))

Vladimíra Martiníková, Reference z Facebook stránky

Dobrý den, chtěla bych poděkovat panu Danielovi Dlouhému za jeho vstřícné a profesionální jednání. Jsem maximálně spokojená 🙂 Děkuji a celé společnosti DataLife přeji do nového roku hodně úspěchů.

Petra Teplická, Reference z Facebook stránky

Dobrý den, přeji vaší společnosti vše nejlepší do nového roku 2015. Chtěla bych poděkovat paní Vodičkové za její ochotu a profesionální přístup. Prošla s námi staré smlouvy a poradila, jak nejlépe zabezpečit naši rodinu, nyní budeme řešit refinancování hypotéky. Jsem ráda, že DataLife má poradce, kterým klient není lhostejný. Děkuji 🙂

Lenka Koláčková, Reference z Facebook stránky

Dobrý den, panu Oldřichu Míšovi patří můj velký dík a také obdiv. Je to opravdu člověk na svém místě – zkušený, zodpovědný, znalý svého oboru, vždy spolehlivý a ochotný, s velmi trpělivým, příjemným a lidským přístupem. Již dlouhou dobu pomáhá mně a tento rok i mému synovi. Význam slova PORADCE naplňuje pan Míša stoprocentně – poradí a pomůže, svoji práci dělá citlivě, ohleduplně a důsledně. Webové stránky má vytvořené profesionálně, s jemným humorem (Švejk), jsou srozumitelné a plné důležitých informací. Všem, kteří potřebují poradit v oblasti financí, vřele doporučuji obrátit se na pana Míšu. Jistě budou spokojeni, jako jsem já.

Ida Kopová, Reference z Facebook stránky

Chtěla bych touto cestou poděkovat mému finančnímu poradci panu Jiřímu Novému za jeho obětavou práci. Je pohotový, vždy připraven pomoci.

Iva Micková, Reference z Facebook stránky

p.Nový Jiří je spolehlivý a odvádí skvělou práci. Za vše moc děkuji.

Jana Tyburcová, Reference z Facebook stránky

Dobrý den chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu Pavlu Sedlákovi za vše co pro nás dělá je to velmi spolehliej člověk díky že ho máme.

Miroslava Závěšická, Reference z Facebook stránky

Vážená společnosti DataLife.P.Josef Cibula je člověk na svém místě.Je to velmi talentovaný poradce se slušným vystupováním a vždy připravený pomoci svým klientům.Mé poděkování touto cestou je za velmi vstřícný přístup a ochotu pomoc při komplikovaném a smutném řešení mého problému.Za Váš přístup a citlivost s jakou jste mi pomohl v mé bolesti Vám p.Cibula moc děkuji a přeji Vám moc úspěchů.

Ivana Schulzová, Reference z Facebook stránky

Chtěla bych poděkovat za kvalitní služby, ochotu a spolehlivost p. Mario Škaloud.

Pavla Kalousova, Reference z Facebook stránky

Děkuji Janě Šťávové za rychlost, spolehlivost, schopnost empatie a taktéž za um pomoci i nad rámec svých povinností.

Martin Macháň, Reference z Facebook stránky

František Hora – Nadmíru jsme s ním spokojeni , ochoten pomoci – pojistky spokojenost. Díky moc 🙂

Hana Šmídová, Reference z Facebook stránky

Dobrý den, chci poděkovat Tereze Urlichové za ochotu a snahu o vylepšení PS kdykoliv ji zavolám udělá si na mě čas většinou do druhého dne. Děkuji

Lída Fořtová, Hodnocení z Facebook stránky

Dobrý den, chválím paní Hanzalovou, je velmi šikovná. Mohu doporučit.

Pavla Michalčíková, Hodnocení z Facebook stránky

Dobrý den, na jaře tohoto roku mi zavolala slečna Tereza Ulrichová, že mi poradí a zjistí v čem by mi mohla pomoci ve finanční sféře. Byl jsem tedy na ní nepříjemný, ale slečna se nenechala :-D. Řekl jsem ji, že je mladá a určitě nic neumí, ale nenechala se. Odpověděla mi, že nezáleží na věku, ale na zkušenostech, čímž mě upřímně dostala a sjednal jsem si s ní schůzku. Jsem rád, že jsem slečnu Ulrichovou poznal a tímto, bych chtěl moc poděkovat i firmě za předání výborných zkušeností poradcům. S poděkováním

Miroslav Zelenka, Uhlířské Janovice

Dobrý večer.Chtěla bych touto cestou poděkovat svému finančnímu poradci,panu Danielovi Dlouhému.Za jeho ochotu,spolupráci.příjemné jednání,dobrými radami.Vše vyřídí,za mně.Je velice přátelský a moc spolehlivý.Jsem velice spokojená a ráda že je můj finančním poradcem.Mohu jedině doporučit správného pojištovacího makléře.Je prostě skvělí a moc děkujeme za vaší pomoc. S pozdravem

Míla Szucsová, Reference z Facebook stránky

Chtěla bych touto cestou poděkovat své makléřce Zdeně Samové, díky které bylo zdárně vyřízeno pojistné plnění mé pojistky za velmi vážné nemoci. Nebýt jejího nasazení a podpory pana Husáka, jsem přesvědčena, že by pojišťovna nikdy neuskutečnila pojistné plnění. Po zkušenostech se společností Data Life, mohu každému jen doporučit vaše služby a také to dělám. Ještě jednou velké díky.

Vlaďka Němcová, Reference zaslaná přes web