Investice do zlata a stříbra  je v současné době vhodným prostředkem k diverzifikaci investičního portfolia

Poradna
Jak a proč investovat do drahých kovů

Drahé kovy se využívají v medicíně, kosmonautice nebo v elektrotechnice. Oproti jiným komoditám tedy mají výhodu v tom, že jejich hodnotu určuje poptávka a nikoliv politika. Zlato je chráněno proti inflaci, což představuje jistotu i v době finanční krize a možnost obchodovat s ním kdekoliv ve světě. Investice do drahých kovů je tak v současné době vhodným prostředkem k diverzifikaci investičního portfolia. Není tak riziková jako investice do akcií a cenných papírů, ale zároveň je u ní předpoklad zajímavého vývoje vzhledem k současným možnostem těžby a poptávky po drahých kovech.

Společnost DataLife v současné době díky spolupráci s německou společností Auvesta Edelmetalle AG nabízí svým klientům možnost investice do drahých kovů zlata a stříbra. Klienti, kteří se prostřednictvím společnosti DataLife rozhodnou pro investici do drahých kovů, mají několik možností, které se odvíjí od toho, co od této investice očekávají. Mohou se rozhodnout pro zlato, stříbro nebo pro obojí a poměr uzpůsobit očekávanému výsledku. Zakoupené zlato či stříbro si mohou nechat uložit ve vysoce zabezpečených trezorech společnosti Auvesta, nebo si je nechat doručit a uskladnit sami. Klienti navíc mají možnost okamžitého nákupu a prodeje za aktuální ceny díky zabezpečenému online přístupu ke svému depozitu.

Domluvte si schůzku s finančním poradcem

Vyplňte formulář

Investice do drahých kovů

Osobní údaje poskytnuté prostřednictvím vyplnění a odeslání tohoto formuláře budou zařazeny do evidence a dále zpracovávány. Bližší informace o tomto zpracování naleznete zde.
reCAPTCHA is required.

Co říkají naši klienti

Poradce ze společnosti DataLife mi doporučil můj kamarád. Právě jsem řešil financování bytu.Díky němu jsem si uvědomil, že svoje finance musím řešit komplexně. Doporučil mi spoustu věcí, které jsou pro mě velice výhodné. Díky němu jsem si také uvědomil, že zbytečně platím za produkty, které vůbec nepotřebuji. Dnes už také bydlím ve svém bytě, díky hypotéce, kterou mi poradce pomohl vyřídit.

Jiří Kučera, Praha

Úplně náhodou jsem se potkal s Vaším poradcem. Myslel jsem si, že mám přehled o produktech, které jsou na trhu, jak jsem dobře pojištěný a jak skvěle se umím o své peníze sám postarat. Bohužel jsem se mýlil. Poradce mi vysvětlil a ukázal, jak dnes produkty fungují. Celkově jsem ušetřil více než 5000,- Kč. Jsem lépe zajištěn a mohu si dovolit víc spořit na svoji penzi.

Tomáš Baloun, Třebíč

Výhody schůzky s poradcem

Ušetříte čas a peníze

Finanční poradenství Zdarma

Poradce vše zařídí a pomůže Vám

Získáte informace od odborníka

Termín, čas a místo schůzky si určíte Vy

5 důvodů proč DataLife

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími a nejsilnějšími mezinárodními finančními institucemi s kvalitní značkou a vysokým ratingem. Ale ani v těchto společnostech nejsou logicky na vrcholové úrovni veškeré produkty. Proto si jako nezávislý zprostředkovatel vybíráme pouze ty nejlepší, tedy takové, které jsou pro klienty výhodné dlouhodobě. Takové produkty doporučujeme a zařazujeme do naší nabídky.

Jsme ryze česká, nezávislá, profesionální zprostředkovatelská společnost. Pohybujeme se volně po celé šíři trhu a na základě vlastní důkladné analýzy vybíráme pro naše klienty ze široké nabídky finančních institucí jen ty nejlepší produkty.

V otázkách, týkajících se peněz klienti jednoznačně preferují individuální a diskrétní přístup. Bez tohoto principu ani není možné klientovy finanční potřeby plně uspokojit. Věnujeme proto pozornost důkladnému zjištění potřeb našich klientů a připravujeme pro ně nové výhody.

Návrhem řešení a zprostředkováním smluv naše péče o klienta nekončí, ale začíná. Finanční trhy se neustále vyvíjí stejně jako finanční potřeby našich klientů. Proto je pro naše klienty tento pravidelný finanční servis velmi důležitý.

Vždy zvažujeme nejen současnou finanční situaci klienta, ale i budoucí klientovy potřeby v souvislostech s ostatními finančními potřebami, které každého z nás v životě potkávají. Klienti tento komplexní přístup velmi oceňují a nejčastěji s nimi řešíme tyto oblasti.