Příležitost pro manažery a ředitele finančních poradců

Připojte se k DataLife a objevte budoucnost finančního poradenství

Jste manažer nebo ředitel finančních poradců? Připojte se k nám a zažijte spojení 19leté tradice s moderní vizí budoucnosti. Jsme na trhu od roku 2005 a nabízíme vám jedinečnou příležitost spravovat stávající kmen klientů DataLife a získat přístup k novým kontaktům, které vám pomohou rozšířit váš tým.

Kvartální bonusy a doživotní renta

Smluvní vztah s námi není založen na závazcích a sankcích,
ale na flexibilitě a vzájemné podpoře.

Zažijte podcasty a setkávání ve virtuální realitě s úspěšnými lidmi

Revoluční přidaná hodnota pro zábavu i produktivitu

Naše VR podcasty a setkávání jsou skutečnou přidanou hodnotou, která nás odlišuje a dokazuje naši schopnost rychle se adaptovat na moderní technologie. Noví kolegové mohou mít jistotu, že s DataLife jdeme s dobou a mohou se na nás spolehnout i v budoucnu.

Využíváme nejmodernější technologie, abychom vám nabídli co nejautentičtější a nejpůsobivější zážitky. Naše setkání ve virtuální realitě vám přinesou nezapomenutelné momenty přímo z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.

Záznam podcastu ve virtuální realitě s předsedou představenstva Vaclavem Kleiblem

Do virtuální reality se k nám připojíte prostřednictvím VR brýlí, které vidíte na fotce. Připravte se na jedinečný zážitek, který vás vtáhne do světa úspěšných lidí a inspirativních rozhovorů.

Spolupracujeme s celebritami

Naše podcasty jsou plné inspirativních rozhovorů s úspěšnými lidmi a celebritami. Získáte tak přístup k exkluzivním příběhům a zkušenostem, které vám mohou pomoci na vaší vlastní cestě k úspěchu. Ponořte se do světa virtuálních podcastů a nechte se inspirovat těmi nejlepšími!

Zjistěte, o kolik si můžete vydělat více – vyplňte náš online test!

A neváhejte se domluvit na videohovoru nebo osobní schůzce,
abyste se dozvěděli více o tom, jak se můžete stát součástí našeho dynamického týmu.

Zaujala vás naše nabídka?
Napište nám vzkaz

Vyplňte kontaktní formulář

Prohlášení: Osobní údaje poskytnuté prostřednictvím vyplnění a odeslání tohoto formuláře budou zařazeny do evidence a dále zpracovávány. Bližší informace o tomto zpracování naleznete zde. Seznamte se s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Vaše potvrzení *
Váš souhlas

Pokud vyjádříte souhlas, ponecháme si Vaše identifikační a kontaktní údaje a další informace, které jste nám poskytl/a prostřednictvím webového formuláře a/nebo životopisu a/nebo motivačního dopisu, či jakkoliv jinak během našeho rozhodování o navázání spolupráce s Vámi i po konečném rozhodnutí.

Václav Kleibl
Předseda představenstva
společnosti DataLife a.s.