[ Využijte možnosti bezplatné konzultace ]

Chcete fotovoltaickou elektrárnu na klíč nebo potřebuje více informací? Kontaktujte mě.

Fotovoltaická elektrárna na klíč dává především ekonomický smysl.
Díky dotaci a výkupu za SPOT (tržní cenu), je rychlá návratnost investice.

V dnešní době se při růstu cen energií prudce zvedla poptávka po alternativě zdroje za levnější ceny nebo jako vytvoření nezávislosti na externí síti. Jak si můžete všimnout jsme masírováni spoustou reklam na zhotovitele FTV zdrojů spousta firem nabízí kompletní servis od A do Z. Dle našeho průzkumu to tak, ale ne vždy je.

Co nabízíme my?

Zkušenosti odborníků. U nás se Vám nestane že po zaplacení zálohy Vám bude sděleno že se vyskytly komplikace buď s připojením, kvůli tomu že vaše síť je nedostatečná a vás čekají vícenáklady se kterýma jste již nepočítali. Nebo že vaše střecha neodpovídá nosnosti panelů.

Vše předem vysvětlíme a nastavíme optimální řešení

Zabýváme se také finančním poradenstvím a proto vám pomůžeme jak s financováním tak s pojištěním FTV. Snažíme se předcházet všem komplikacím jelikož máme zkušenosti jak s instalací a připojením tak s veškerými administrativními úkony (dotace, smlouva o připojení, výkup přetoků).

Dnes není FTV pouze o soběstačnosti, ale i jako zajímavá investice

Jelikož dokážeme zajistit klientovi výkup přetoků za spotové (tržní ceny) tudíž se při optimální konfiguraci FTV a dnešním cenám návratnost investice očekává do 5let.

Proč neváhat a oslovit nás co nejdříve?

Není to pouze kvůli stále rostoucím cenám a nedostatku komponentů. Je třeba při zvolení velikosti FTV předem zjistit zda ve vaši lokalitě již není vyčerpána kapacita pro připojení k distribuci, jelikož si již někdo zažádal dříve než vy a distributor kvůli přetížení sítě už nikoho nepřipojí. Pak již zbývá vytvořit pouze ostrovní systém s baterie bez možnosti prodávat přetoky.

Komponenty jsou skladem a máme dostatečné kapacity

Náš dodavatel má komponenty nakoupeny a dostatečné kapacity pro montáž. Samozřejmě jsme limitováni počasím jelikož se blíží zima. Naše dodací lhůty jsou do 3 měsíců na rozdíl od jiných společností kde se čeká i 1 rok.

Fotovoltaická elektrárna na klíč s pomocí DataLife

[ Bezplatná konzultace ]

Chcete fotovoltaickou elektrárnu na klíč nebo potřebuje více informací?
Kontaktujte mě.

Vyplňte kontaktní formulář

Jste naším klientem / klientkou?

Prohlášení: Osobní údaje poskytnuté prostřednictvím vyplnění a odeslání tohoto formuláře budou zařazeny do evidence a dále zpracovávány. Bližší informace o tomto zpracování naleznete zde. Seznamte se s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Vaše potvrzení *

Kontakt:
Michal Duda
Oblastní ředitel

Telefonní číslo: +420 704 096 112
E-mail: m.duda@datalife.cz