Finanční konzultant pro DataLife

Hledáte smysluplnou práci, která vám přinese osobní i finanční nezávislost?
Pojďte do DataLife! Vyděláte si dobré peníze a stanete se pánem vlastního času.

Rádi byste změnili kariéru nebo přemýšlíte
o vlastním podnikání?

Už vás nebaví vydělávat na zaměstnavatele
a obětovat mu svůj čas?

Investujte ho do své vlastní budoucnosti!

V DataLife získáte velkou svobodu a zároveň zajímavou
a dobře placenou práci, ve které se můžete rozvíjet.

Líbilo by se vám mít svobodnou a zároveň jistou a dobře placenou práci, která má smysl? V DataLife dostanete prostor pro vaše vlastní nápady a svůj čas si můžete organizovat zcela podle sebe. Každý člen našeho týmu může přicházet s návrhy a inovacemi a ovlivňovat směřování firmy. Práce na dálku je u nás samozřejmostí.

Přidejte se do našeho týmu a staňte se součástí společnosti, kterou její klienti na sociálních sítích pravidelně hodnotí jako nejlepší finančně-poradenskou organizaci na trhu.

„Nechcete trávit drahocenný čas ve stereotypní práci, žít od výplaty k výplatě a čekat na důchod? Už vás nebaví otročit pro zaměstnavatele, který nedokáže plně ocenit vaše kvality? To se vám v mém týmu rozhodně nestane! U nás můžete zúročit všechny své zkušenosti a mnoho dalších získat, rozvíjet svou kariéru a zároveň si velmi dobře vydělat. Čeká vás nejen klasický měsíční plat, ale navíc také pasivní příjem, díky kterému můžete za 5 až 10 let aktivní práce získat naprostou finanční svobodu. Máte zájem? Ozvěte se mi. Rád vám odpovím na vše, co vás zajímá, a pomohu vám s prvními kroky.”

Václav Kleibl – Předseda představenstva

Právě hledáme spolupracovníky na pozice finančních konzultantů. Skvělá příležitost pro každého, kdo chce získat finanční svobodu a nezávislost.

Máte talent pro obchod, výborné komunikační schopnosti a rádi jednáte s lidmi? Líbilo by se vám pomáhat rodinám i jednotlivcům s plánováním jejich osobních financí? Pak jste u nás správně.

Na této pozici budete poskytovat konzultace našim stávajícím klientům a pomáhat jim s vedením jejich financí. Pokud máte zkušenosti v oblasti obchodu a finančního plánování, určitě je u nás využijete.

Nečeká vás ale žádné obvolávání ani lákání nových zákazníků. Budete se starat o stávající klienty přímo z našeho kmene, který vám předáme. Zároveň vám poskytneme veškerou podporu a zázemí, které potřebujete pro svou práci. Jestliže zkušenosti nemáte, ale nadšení a chuť se učit vám nechybí, rádi vám se vším pomůžeme.

Pokud vás pozice konzultantů neláká, ale rádi byste pracovali jako jejich podpora, ozvěte se nám. Aktuálně nabíráme i spolupracovníky, kteří nám vypomohou se zprostředkováním kontaktů na novou klientelu.

Láká vás naše nabídka, ale stále váháte, zda je pro vás ideální?

Nemusíte se rozhodovat hned. Můžete si nejprve vyzkoušet, zda se vám u nás líbí, například tak, že pro nás začnete pracovat jen na pár hodin. Získáte tím zajímavý vedlejší příjem a možnost měnit vaši kariéru postupně a bez obav.

Vyplnit online dotazník

67840 Kč je průměrný měsíční příjem finančního poradce v DataLife.

Vyplňte dotazník, který vám napoví, zda se pro vás tahle práce hodí.

Vyplnit online dotazník

Co vám nabízíme?

 • Výborné finanční ohodnocení
 • Jedny z nejvyšších provizí na trhu vyplácené 2x za měsíc
 • Manažerské provize i pro obchodníky
 • Tvorba renty z pojistného kmene a možnost rentu převést na rodinného příslušníka
 • Možnost převzít stávající databáze klientů
 • Vlastní software, který výrazně ulehčuje práci finančních konzultantů
 • Pravidelné vzdělávání (osobní rozvoj, obchodní a manažerská školení)
 • Velkou svobodu (práce odkudkoliv)
 • Spravedlivý systém rozdělování odměn
 • Zázemí s kompletním servisem (technická a právní podpora, back office)
 • Kompletně digitalizovanou práci
 • Pojištění odpovědnosti
 • Výhodné telefonní tarify s vysokými datovými limity
 • Možnost rychlého kariérního postupu na základě tříměsíční produkce
 • Smysluplnou práci, seberealizaci, uznání a respekt
 • Příležitost k osobnímu rozvoji a budování kariéry
 • Společenská setkání, prodloužené víkendy
 • Motivační program TOP 100 s řadou výhod (hrazená společná dovolená v zahraničí, zážitkové akce atd.)
 • Rodinnou atmosféru a podporu pro vaše vlastní inovace a návrhy

Co očekáváme?

 • Výborné komunikační dovednosti a příjemné vystupování
 • Přátelský a vstřícný přístup ke klientům
 • Zájem o oblast obchodu, financí a finančního plánování
 • Čestné a férové jednání vůči klientům i firmě
 • Trestní bezúhonnost
 • Středoškolské vzdělání s maturitou
 • Zkušenosti v oblasti obchodu a financí vítáme, ale nejsou podmínkou, důležité je nadšení
 • Forma spolupráce: obchodní vztah založený příkazní smlouvou mezi DataLife a konzultantem, OSVČ
Vyplnit online dotazník

67840 Kč je průměrný měsíční příjem finančního poradce v DataLife.

Vyplňte dotazník, který vám napoví, zda se pro vás tahle práce hodí.

Vyplnit online dotazník

Kdo jsme?

Pomáháme našim klientům mít finance pevně v rukou.
Jednoduchou formou přinášíme do rodin klid, stabilitu a bezpečí.

DataLife poskytuje poradenské služby v oblasti financí již od roku 2005. V tuto chvíli nás najdete na 18 pobočkách rozsetých po celé ČR. Naši členskou základnu tvoří z velké míry lidé s bohatými životními zkušenostmi, kteří již vědí, že život má dvě strany mince a přináší radosti i starosti.

I proto jsme schopni komunikovat s klienty lidskou a pochopitelnou formou a předávat jim informace jednoduchým a srozumitelným způsobem.

Díky naší dobré pověsti a službám, o kterých naši zákazníci často sami říkají svým známým, dnes naše práce stojí výhradně na doporučení. S námi za zády nebudete nikdy muset „lovit dušičky“, přemlouvat nové klienty nebo se jim dokonce vnucovat. A pokud přijdete s nějakou inovací nebo zajímavým nápadem, jak práci vylepšit, budeme vám nejen naslouchat, ale rádi vám váš návrh také pomůžeme zrealizovat.

Reference

Ve společností Datalife mi velmi vyhovuje její přístup ke klientům i spolupracovníkům, který se značně liší od toho, s čím jsem se setkával předtím. Cením si rodinné atmosféry a přátelského postoje kolegů i nadřízených. Při práci pociťuji jejich zájem a vím, že se na ně mohu s čímkoliv obrátit. Nikdo mě nenutí uzavírat obchod za každou cenu, naopak se zde klade velký důraz na to, aby klient nikdy nebyl poškozen. Líbí se mi, že se zákazníky mohu svobodně pracovat tak, aby jim to přinášelo opravdový prospěch. Z mé denní rutiny se zcela vytratil dril a nucená uniformita. Pracuji v příjemném prostředí s fajn lidmi a vím, že když nastane nějaký problém, v týmu se navzájem podržíme. Mám skvělého oblastního ředitele, který mi pomůže, když potřebuji. Můj regionální ředitel je také prima chlap, na kterého se můžu vždy s čímkoliv obrátit. Přestože DataLife patří mezi menší a mladší společnosti, jsem přesvědčen, že si své pevné místo na trhu již obhájila a bude se těšit čím dál většímu zájmu spokojených klientů.

Pavel B. – Finanční poradce

Budujeme nejprestižnější finančně-poradenskou společnost v ČR.
Přidáte se?

Zaujala vás naše nabídka?
Máte nějaké dotazy nebo se chcete rovnou přihlásit?

Volejte Václava Kleibla – Předsedu představenstva
telefonní číslo +420 603 888 990

nebo vyplňte a odešlete formulář

Vyplňte kontaktní formulář

Prohlášení:
Osobní údaje poskytnuté prostřednictvím vyplnění a odeslání tohoto formuláře budou zařazeny do evidence a dále zpracovávány. Bližší informace o tomto zpracování naleznete zde. Seznamte se s Informacemi o zpracování osobních údajů.

Vaše potvrzení *
Váš souhlas

Pokud vyjádříte souhlas, ponecháme si Vaše identifikační a kontaktní údaje a další informace, které jste nám poskytl/a prostřednictvím webového formuláře a/nebo životopisu a/nebo motivačního dopisu, či jakkoliv jinak během našeho rozhodování o navázání spolupráce s Vámi i po konečném rozhodnutí.

Václav Kleibl – Předseda představenstva společnosti