Pomoc občanům

Věříme, že každý, kdo může, by měl pomáhat těm, kteří to potřebují a proto i my pomáháme potřebným. Při své činnosti zprostředkovatele finančních služeb se setkáváme s lidmi, kteří dělají sice maximum, ale přesto se neobejdou bez pomoci ostatních. Naše podpora proto směřuje také k těm, kteří v životě nemají takové štěstí.

Společnost DataLife se v duchu svého hlavního motta – Financujeme Vaši budoucnost – zaměřila především na charitativní pomoc dětem.

Poskytli jsme finanční příspěvek dětskému domovu Svítání v Pardubicích a vytvořili jsme projekt spolupráce na podporu vybavení a zkvalitnění služeb Dětského centra ve Znojmě vedeného ředitelem MUDr. Milanem Špačkem, bývalým senátorem ČR, a navíc jim finančně přispíváme k rozvoji dětského centra.

Další pomoc občanům

Dále jsme hlavním sponzorem plaveckého oddílu TJ Znojmo. Bašta českého plavání díky dostatku financí může realizovat své plány a nese to ovoce. Důkazem jsou zisky mistrovských titulů od žáků až po dospělé plavce. Navíc byl DataLife i u skvělého vystoupení českých plavců na evropském šampionátu v Istanbulu v roce 2009 a v Eidhovenu v roce 2010, kde dokázala Simona Baumrtová vybojovat bronzovou medaili na 50m znak.